10. zamejski festival amaterskih dramskih skupin

10. zamejski festival amaterskih dramskih skupin

Razpored predstav na Festivalu

SOBOTA, 22. 6. 2013
20.30    ZAČETEK FESTIVALA – Pozdravi
21.15    Dramski odsek Prosvetnega društva Štandrež – CVETJE HVALEŽNO ODKLANJAMO

NEDELJA, 23. 6. 2013
20.30    Otroška dramska skupina Tamara Petaros – TORTA ZA MAMO šT. 5
21.15    Tik Tak Teater – PRAVLJICE (ZA ODRASLE)

PONEDELJEK, 24. 6. 2013
20.00    Studio art – ODVZNOTER-NAVZVEN (izven konkurence)
21.30    ŠKD Cerovlje Mavhinje – ČOKOLADNE SANJE

TOREK, 25. 6. 2013
20.30    Srednješolska skupina Jaka Štoka – MOJCA POKRAJCULJA
21.30    Beneško gledališče – STAROST NAS NA STRAŠE

SREDA, 26. 6. 2013
20.45    MTKB & Sorodniki – TRI MALE RAČKE
21.30    SKD Tabor – BURKA O JEZIČNEM DOHTARJU

ČETRTEK, 27. 6. 2013
20.30    Osnovnošolska skupina SDD Jaka Štoka – FANTOM IN KULTURNI DOM ALI DUHEC
     V PROSEŠKEM GLEDALIŠČU
21.15    Gledališka skupina SKD Hrast Doberdob – DOBERDOBSKI DI(V)JAKI
22.00    Gledališka skupina O' Klapa – ŠTIRJE FANTJE MUZIKANTJE

PETEK, 28. 6. 2013
18.00    Barvana Klapa VZS Sklad Mitja Čuk – ALI BO GRETA IMELA NOVO MAJČKO?
20.00    Otroška dramska skupina Breg – VEČERNE PRAVLJICE OLE-LUK-OIEJA
21.15    Slovenski oder – JURČEK

SOBOTA, 29. 6. 2013
20.15    Lutkovna skupina Ladjica – PODKOVANA ŽABA
20.45    Lutkarji iz Devina – HRUŠKE GOR, HRUŠKE DOL
21.15    Mladinska dramska skupina Breg – CIRKUS Z DIVJEGA ZAHODA
22.00    Odrasla skupina Mosp-a – 11. a.m.: BRANČ PRI NAS

NEDELJA, 30. 6. 2013
19.30    Otroški občinski vrtec Šempolaj – PETER IN SANJE (izven konkurence)
20.30    Mi se gremo gledališče (SKD Vigred) – GLEDALIŠKA SUPERMINEŠTRA
21.30    Dramska družina F.B. Sedej – UMOR V VILI ROUNG

TOREK, 2. 7. 2013
21.15    Kud grešni kozli – (u)TRI(n)KI

SREDA, 3. 7. 2013
20.15    Mladinska gledališka skupina Slovenskega kulturnega kluba – KROJAČ ZA DAME
21.30    Dramski odsek Prosvetnega društva Štandrež – AH, TI KAVALIRJI

PETEK, 5. 7. 2013
20.30    Mladinska skupina Mosp-a – KRVAVI BOG
21.30    PupesKrasa – PUPESKRASAKABARET (izven konkurence)

SOBOTA, 6. 7. 2013
20.30    Gledališka skupina KPD Šmihel (Avstrija) – KDO ČAKA NA KONEC V TRIKOJU
21.30    RITA IN HELENA (gostovanje)

NEDELJA, 7. 7. 2013
21.00    SLAVNOSTNI ZAKLJUČNI VEČER Z NAGRAJEVANJEM