Segafredo iz Bologne slavil v Trstu po zelo izenačeni tekmi

A

nedelja, 7. oktobra 2018 | 22:51

Devondrick Walker (FOTODAMJ@N)

Alma Trieste - Virtus Segafredo Bologna 88:92 (19:27, 39:51, 65:65)
Alma: Knox 16 (- 5:7, 2:4), Strautins 6 (1:1, 1:5, 1:3), Deangeli nv, Fernandez 8 (1:2, 2:6, 1:2), Sanders 13 (-, 5:8, 1:6), Mosley 12 (0:2, 6:7, -), Walker 15 (5:6, 2:6, 2:4), Schina 2 (-, 1:1, -), Janelidze nv, Cittadini 6 (2:4, 2:2, 0:1), Cavaliero 10 (3:4, 2:3, 1:3), Coronica nv. Trener: Eugenio Dalmasson.
Segafredo: Aradori 17 (2:2, 3:4, 3:5), Kravić 8 (4:4, 2:6, -), Punter 29 (6:7, 4:4, 5:5), Taylor 13 (5:8, 1:3, 2:6), Martin 4 (2:2, 1:4, 0:2), Pajola 0 (-, -, -), Cournooh 2 (2:4, 0:1, 0:1), M’baye 10 (-, 2:4, 2:3), Berti nv, Baldi Rossi 7 (-, 2:3, 1:2), Qvale 2 (-, 1:2, -), Cappelletti nv. Trener: Pino Sacripanti.
Vzdušje v polni dvorani Allianz Dome je bilo enkratno, le 4 točke pa so ločile košarkarje tržaške Alme od zmage v uvodnem krogu italijanske A-lige, ki se je v Trst vrnila po dolgih 14 letih. Po lepi tekmi, med katero so košarkarji spremljali kakovostno košarko, je dve točki osvojil Virtus iz Bologne. Potem ko so gostje v prvem polčasu prispevali 51 točk in povedli z 12 točkami naskoka, je Alma odreagirala v drugem delu tekme Košarkarjem Bologne so domači dovolili le 14 točk v tretji četrtini, sami pa so jih dosegli 26, tako da so v desetih minutah izenačili. Zadnja četrtina je bila lepa in dopadljiva, minuto pred koncem pa je Bologna povedla s prostim metom pri izidu 86:87. V nadaljnji akciji je Strautins izgubil žogo, najboljši igralec dvoboja Kevin Punter (prispeval je 29 točk, s tem da je zgrešil le en prosti met) pa je zadel trojko in tako popeljal goste do zmage.

Copyright 2018 © DZP doo - PRAE srl – Vse pravice pridržane

Za komentiranje morate biti prijavljeni

PRIMORSKI DNEVNIK PROTI SOVRAŽNEMU GOVORU
VIRTUALNO JE RESNIČNO.
Na spletu govorim ali pišem samo to, kar si upam tudi osebno povedati.
SEM TO, KAR SPOROČAM.
Besede, ki jih izbiram, pripovedujejo o tem, kakšen sem; me predstavljajo.
PREDEN KAJ POVEMO, MORAMO POSLUŠATI.
Nihče nima vedno prav, tudi jaz ne. Druge poslušam s poštenostjo in odprtostjo.
O IDEJAH LAHKO RAZPRAVLJAMO.
Ljudi moramo spoštovati. Človeka, ki zagovarja mnenja, s katerimi se ne strinjam, ne spreminjam v sovražnika, ki ga je treba uničiti.
ŽALITVE NISO ARGUMENTI.
Ne sprejemam žalitev in agresivnosti, niti v podporo mojih trditev.

VSE ANKETE

Kako se pripravljate na noč čarovnic oz. Halloween?

Slovenska odbojka na Tržaškem je zdrava in uspešna

Predstavili vse odbojkarske ekipe, ki bodo letos nastopale v najrazličenjših prvenstvih

18. oktobra 2018 | 14:01