Kras Repen: D'Agnolo, Salkič, Ciave, Maio, Simeoni, Tomizza, Kocman (od. 66. Juren), Stančič (od 17. Facchin), Smrtnik (od 87. Sgorbissa), Grujić, Spetič; 12 Perossa, 13 Petracci, 14 Sgorbissa, 16 Košuta, 17 Milan. Trener: Tortolo.
Vesna: Zucca, Goran Kerpan, Potenza, Male, Disnan (od 75. Del Bello), Tuan (od 35. Tirelli), Albert Kerpan, Marocco, Sammartini, Božičič, Venturini; 12 Marković, 13 Purič, 14 De Napoli, 15 Renar, 17 Tirelli, 18 Stancich. Trener: Sandrin.
Rumeni karton: Smrtnik, Ciave, Grujić
Gledalcev: okrog 500.
Kras je z boljšo igro v drugem polčasu zasluženo slavil zmago na 15. medsebojnem obračunu. Prvi polčas sploh ni bil zanimiv. Najlepšo priložnost je zapravil Ivan Kocman, ki je z glavo streljal mimo vrat. V drugem polčasu so gostitelji prevzeli pobudo v svoje roke. Za Kras je zadel Smrtnik (4 gol) po podaji Salkiča. Za 2:o je poskrbel mladi Martin Juren (letnik 1999), ki je pri rdeče-belih opravil krstni nastop. V 90 minuti je Vesna zgrešila enajstmetrovko. Božičičev strel je ubranil D'Agnolo, ki je ubranil prvi penal odkar igra za Kras.

1. polčas
5. min. - Moštvi sta začeli tekmo zelo previdno. Sodnik je že pokazal prvi rumeni karton Smrtniku.
14. min. - Prva resna priložnost na tekmi: Stančič je z desne strani predložil Ivanu Kocmanu, ki je z glavo streljal mimo vrat.
17. min. - Dino Stančič je zapustil igrišče zaradi poškodbe gležnja. Zamenjal ga je Facchin.
25. min. - Prva polovica prvega polčasa je mimo. Tekma se ni še razživela.
30. min. - Sodnik je pokazal rumeni karton Ciaveju.
40. min. - Milan Grujić se je približal golu, streljal pa je visoko nad prečko, potem ko je z glavo zgrešil Smrtnik.
48. min. - Po treh minutah podaljška je sodnik poslal moštvi v slačilnico.

Drugi polčas:
51. min. - GOL Smrtnika po lepi podaji z desne Salkiča.
67. min. - Nevaren strel Venturinija.
68. min. - 2:0 GOL mladega Martina Jurna (letnik 1999) v protinapadu po podaji Smrtnika
74. min. - Martin Juren preigral v kazenskem prostoru in lepo streljal, toda za las nad prečko.
90. min. - enajstmetrovka za Vesno. Facchin je v kazenskem prostoru podrl Venturinija. Penal je streljal Božičič, vratar D'Agnolo je vrhunsko branil. Odbito žogo je Marocco streljal v prečko.

Mladost - Zarja 0:1 (0:0)
Strelec: 75. minuta F. Bernobi
Mladost: Ballerino, D. Peric, Silvestri (Milič), Bressan (Colja), Papais, Buffolin, Furlan, Marusic, Simeone, M. Peric, Sangalli (Ferletič). Trener: Zuppicchini.
Zarja: Francesco Aiello, Federico Aiello, Norante, Marković, Pepelko, Debernardi, F. Bernobi, Zucchini, Caselli (Varljen), Besić, Racman. Trener: Petagna.

Isontina - Sovodnje 3:4 (3:1)
Strelci za Sovodnje: Bernardis 12.; Bernardis 47., Colella 70. in Hriberšek 92.
Sovodnje: Baldissin, Petejan (Galliussi), Čavdek, Bytyqy, Buffa, S. Tomšič, Colella, Bernardis, Vanzo, Černe, Hriberšek. Trener: Cijan.