Športna sobota: Breg desetič, Olympia OK, Sloga Tabor se je borila

V odbojkarski B-ligi se je Sloga Tabor Televita (brez Biribantija) enakovredno upirala vodilni Prati, ki je na koncu zmagala.

A

sobota, 14. januarja 2017 | 23:30

Odbojkarji Olympie (moška C-liga) (FOTODAMJ@N)

KOŠARKA
DEŽELNA C-LIGA SILVER
Breg Mediachem - Virtus Feletto 86:64 (18:15, 43:28, 65:42)
Breg: Carra 7 (2:3, 1:1, 1:2), I. Gregori 2 (-, 1:6, -), Zobec 4 (-, 2:3, -), Pigato 9 (1:4, 4:5, -), Schina 0 (-, 0:1, 0:2), Vecchiet 2 (2:3, 0:1, -), Spolaore 26 (3:3, 7:10, 3:6), Giuliani 1 (1:2, 0:2, -), Cigliani 4 (2:4, 1:5, 0:3), Crismani 10 (2:5, 4:7, 0:1), Gelleni 14 (-, 4:11, 2:3), Grimaldi 7 (-, 2:4, 1:1). Trener: Krašovec.
Breg je zmagal desetič zapored.

D-LIGA
Kontovel - Dinamo GO 90:75 (18:23, 53:41, 76:59)
Kontovel: Škerl 31 (3:3, 5:7, 6:11), Gantar nv, Starc 8 (2:4, 3:6, 0:2), S. Regent, Lisjak 17 (7:12, 5:13, -), Sossi 3 (3:4, 0:5, 0:1), G. Regent (0:2, 0:3, 0:1), Zoch, Daneu 26 (4:5, 8:14, 2:3), Zgur 5 (-, 1:2, 1:2), Majovski nv. Trener: Popovič.

ŽENSKA C-LIGA
Starenergy U20 - Polet 45:70 (9:24, 18:38, 39:57)
Polet: Croselli 4, Pregarc 6, Bogatec nv, Piccini 10, Kraus 23, Krečič, Gantar 12, Danev 1, Giampieretti, Stavar 2, Di Lenardo 12, Flabian. Trener: Gerjević.

ODBOJKA
MOŠKA B-LIGA
Prata - Sloga Tabor Televita 3:1 (25:19, 25:14, 24:26, 25:21)
Sloga Tabor Televita: Bolognesi 14, Cettolo 16, Ivanović 7, Kante 25, Katalan 4, Princi 4, Privileggi (L), Iaccarino 0, Juren 0, Rigonat. Trener: Jasmin Čuturić.

ŽENSKA C-LIGA
Trivignano - Zalet 3:1 (27:29, 25:18, 25:14, 25:21)
Zalet: Kalin 2, Pertot 5, Kovačič 9, Zonch 9, Grgič 4, Vattovaz 3, Costantini 10, Feri 4, Vitez, Ban, Kojanec, Balzano (L). Trener: Kušar.

MOŠKA C-LIGA
Sloga Tabor - Mortegliano 0:3 (15:25, 18:25, 19:25)
Sloga Tabor: Braico 6, Caratozzolo 4, Jerič 5, Pagliaro 1, Rimbaldo 11, Umek 3, Pecalli (L), Sutter 0, Sterle, Tullio 6, Vattovaz 0. Trener: Danilo Berlot.

Olympia - Ausa Pav 3:1 (22:25, 25:19, 25:14, 25:17)
Olympia: Komjanc 11, Lupoli 6, Pahor 14, A. Čavdek (L1), Š. Čavdek (L2), Franzot, Waschl 2, Cotič 1, Pellis 11, Princi 11, Manfreda nv. Trener: Battisti.

Volley Club - Coselli Sloga Tabor 0:3 (21:25, 19:25, 19:25)
Coselli Sloga Tabor: Antoni 5, Furlanič 0, Gagliardi 3, Kante 9, Milič, Ambrož Peterlin 16, Taučer, Trento 14, De Luisa (L). Trener: Ambrož Peterlin.

ŽENSKA D-LIGA
Roveredo - Mavrica 3:0 (25:21, 25:17, 25:17)
Mavrica: Manià 5, Petruz 2, Winkler 8, Brumat 1, Borsi 7, Soprani 5, Scocco 1, Mattiroli 6, Zamò, Malic (L). Trener: Magajne.

MOŠKA D-LIGA
Val - Cus TS 3:0 (25:21, 25:22, 25:16)
Val: Corsi 12, R. Devetak 1, I. Devetak 3, Persoglia 14, Vizin 13, Vogric 13, Komjanc (L), Brandolin, Fajt in Bajt nv. Trener: Makuc.

Copyright 2018 © DZP doo - PRAE srl – Vse pravice pridržane

VSE ANKETE

Podpirate predlog o ponovni uvedbi obveznega vojaškega roka v Italiji?

ostale novice

Opčine, Zgonik ... Tokio

Kar ni uspelo nekdanji italijanski namiznoteniški državni prvakinji Sonji Milič, bi lahko v drugačni meri uspelo mlademu Matteu Parenzanu (ŠK Kras).

14. septembra 2018 | 10:55

Tek na planiško velikanko

Prijavljenih je že več kot 1100 tekmovalcev

14. septembra 2018 | 14:16

Vesni točka, Primorcu zmaga

V drugem krogu deželnega pokala 1. amaterske lige.

12. septembra 2018 | 22:49

Jadranovo predstavitev spremljale košarkarske legende

Danes v centru za dobro počutje Avalon pri Briščikih.

12. septembra 2018 | 21:14

Za akcijo Postani fit tudi ti 3.0 samo še do jutri ...

Na našo akcijo Postani fit tudi ti 3.0 se lahko prijavite še do vključno jutri.

13. septembra 2018 | 13:29

Andrej Don predsednik tržaškega odbora FISI

Med izvoljenimi odborniki so tudi Erik Tence, Bernard Purič, Nicola Sudano, Carlo Francesco Rossi in Ivan Kerpan

12. septembra 2018 | 13:49

Jadran Motomarine bo domače tekme igral ob sobotah

Ob sobotah bo Jadran igral na Opčinah ob 20.30, Bor Radenska na Stadionu 1. maja ob 18.30, Kontovel pri Briščikih ob 18. uri, Breg v Dolini pa ob 20.30

11. septembra 2018 | 19:47