Petek, 19 april 2024

Že peti poraz za Jadran

1. nov. 2017 | 22:30

Jadran Ispem - Falconstar 70:74 (11:18, 27:38, 49:60)
Jadran: M. Batich 8 (-, 4:9, 0:4), De Petris 2 (-, 1:4, -), Malalan 9 (1:2, 4:10, 0:3), A. Daneu 15 (-, 6:8, 1:2), Ban 21 (4:4, 1:5, 5:9), I. Gregori 5 (-, 1:1, 1:1), Zidarič 8 (-, 1:2, 2:7), S. Cettolo 2 (-, 1:1, -), Ferfolja, Laurencic, Terčon, Ridolfi nv. Trener: Oberdan.
Jadran je v današnjem tedenskem krogu ostal praznih rok. Tokrat so Oberdanove košarkarje na Opčinah premagali igralci tržiškega Falconstarja, ki so bili boljši v prvem polčasu. Osvojili so obe uvodni četrtini. V drugem delu so jadranovci reagirali in dve minuti pred koncem tekme uspeli znižati zaostanek na samo dve točki zaostanka. Najboljši strelec Jadrana je bil Borut Ban. Pri gostih pa se je izkazal slovenski košarkar Tim Škerbec, ki je zbral prav tako 21 točk. Jadran čaka konec tedna nova težka preizkušnja. V soboto bodo v gosteh igrali proti Sanvendemianu, ki je danes premagal Oderzo v gosteh kar s 107:85. Tokrat je zmagal tudi Bassano, tako da je Jadran po šestem krogu zadnji na lestvici, sicer v družbi drugih peterk.