Kopitar z letošnjo najslabšo ekipo v krizi

Izgubili so tudi proti zadnjim vzhodne lestvice

ZDA |
7. dec. 2018 | 9:58

Anže Kopitar je z Los Angeles Kings, letošnjo najslabšo ekipo zahodne konference v severnoameriški hokejski ligi NHL, tokrat v domačem Staples Centru gostil najslabšo ekipo vzhoda, New Jersey Devils. Boj z dna prvenstvene lestvice so s 6:3 dobili gosti, domači navijači pa so kralje po novem porazu z ledu pospremili z glasnimi žvižgi. Kapetan kraljev Kopitar je v 23:25 minute na ledu ostal brez točke, v statistiko je vpisal tri neuspešne strele proti vratom tekmeca.

V obračunu ekip, ki v tej sezoni predstavljata spodnji dom lige - New Jersey je s 25 točkami le za spoznanje na boljšem kot Los Angeles -, so gostje prekinili niz šestih porazov. Kralji pa v značilnem nihanju, ki letos sicer prinaša številne poraze, še dodatno tonejo.