Puhne ... borače najuspešnejše na odbojkarskem turnirju Gaje na Padričah

V soboto se je na Padričah končal odbojkarski turnir v organizaciji ŠZ Gaja.

A

četrtek, 16. julija 2009 | 07:48

Mešani odbojkarski turnir na Padričah je dobro uspel (KROMA)

Nastopilo je sedem mešanih ekip, igralo pa se je s formulo 4:4. Prvo mesto je osvojila ekipa Puhne ... borače (Danjel Slavec, Ambrož Peterlin, Sabrina Bukavec in Danijela Ciocchi), ki je v finalu z 2:0 premagala Dream Team (Vanja Veljak, Kristijan Stopar, Elena Prestifilippo in Karin Crissani). Na tekmi za tretje mesto je bila ekipa No xe pensier (Nicolas Privileggi, Andrea Vatovac, Roberta Chirani, Alice Spangaro) z 2:0 boljša od ekipe Malo nerodni (Deborah in Sandra Vitez, Jan in Jaš Grgič, Elvis Klarica, Borut Sila).

Copyright 2018 © DZP doo - PRAE srl – Vse pravice pridržane

VSE ANKETE

Podpirate predlog o ponovni uvedbi obveznega vojaškega roka v Italiji?

ostale novice

Za Tigerja Woodsa in najboljše golfiste bo skrbel Števerjanec

Osemintridesetletni Matija Pipan med vzdrževalci igrišč na prestižnem Ryderjevem pokalu

Pred enim letom je Slovenija stopila na evropski prestol

V nedeljo, 17. septembra, 2017 je slovenska košarkarska reprezentanca osvojila EuroBasket

17. septembra 2018 | 08:15

Opčine, Zgonik ... Tokio

Kar ni uspelo nekdanji italijanski namiznoteniški državni prvakinji Sonji Milič, bi lahko v drugačni meri uspelo mlademu Matteu Parenzanu (ŠK Kras).

14. septembra 2018 | 10:55