Petek, 19 april 2024

Jadran Motomarine sklenil sezono

Košarkarji Bobana Popoviča izgubili tudi na drugi tekmi četrtfinala končnice C-lige gold

15. maj. 2019 | 22:05

Jadran Motomarine - Oderzo 62:68 (22:13, 38:37, 51:48)

Jadran: Ban 17 (-, 7:12, 1:3), De Petris 8 (-, 4:11, -), Malalan 2 (-, 1:2, 0:1), Rajčič 11 (-, 1:3, 3:6), Ridolfi 9 (1:2, 1:6, 2:7), Gregori 0 (-, -, -), Terčon 0 (-, -, -), Zidarič 2 (-, 1:2, 0:1), Cettolo 9 (3:4, 0:1, 2:5), Daneu 4 (-, 2:4, 0:1), Sosič. Trener: Boban Popovič. Odbite žoge 39 (28 + 11); podaje 9: pridobljene žoge 3:; izgubljene 11: SON: 19.

Jadran Motomarine se je boril, prikazal več minut zelo lepe košarke, naposled pa je moral tudi na drugi četrtfinalni tekmi končnice C-lige gold priznati premoč Oderzu, tako da se je sezona združene ekipe sklenila drevi v polni telovadnici na Opčinah.

»Zanka«, ki jo je trener Boban Popovič pripravil pred tekmo, je bila v uvodnih minutah uspešna, saj so domači s consko postavitvijo obrambe presenetili goste in povedli z 0:11 ter tako poskrbeli za popolnoma enak začetek kot na prvi tekmi. Škoda, da so bili gledalci priča tudi ponovitvi konca.

Več v jutrišnjem (četrtkovem) Primorskem dnevniku.