Rolkarska sezona se začenja na Krasu
10. jun. 2026 | 20:21
Starši dvajsetletnega Videmčana so morali včeraj v bolnišnico v Videm zaradi zastrupitve s sladico, ki je med sestavinami vsebovala konopljo. Starši so na mizi na domu našli čokoladno sladico, ki jo je spekel sin. Odločili so, da pecivo pokušajo, saj niso vedeli, da vsebuje konopljo. Očeta in mater je nato obšla slabost. Mladenič je nato priznal karabinjerjem, da je običajnim sestavinam dodal konopljo. Sladico so karabinjerji zasegli in bodo sedaj preverili koncentracijo konoplje.