VREME
DANES
Sreda, 24 junij 2026
Iskanje

Jubilejni Zmagajmo vsi!

26. mar. 2018 | 9:07
Dark Theme

Letošnji jubilejni 15. mednarodni košarkarski turnir Zmagajmo vsi, ki je potekal v petek dopoldne v telovadnici na Rouni pri Briščikih, je vsestransko uspel. Vzdušje na turnirju je bilo sproščeno in prijateljsko. Popestrilo jo je tudi navijanje na tribunah učencev in učenk osnovne šole s Proseka, Repentabra, Križa in Opčin. Na turnirju so nastopile štiri ekipe iz Ljubljane in štiri iz naše dežele: Jarše, Dečkova, Levstikov trg in DZC (vse iz Ljubljane), Nova Gorica, Fusi iz Červinjana in San Giorgia di Nogaro, CEST iz Trsta ter seveda VZS M. Čuk. Nastopajoče ekipe in goste, med katerimi naj omenimo deželnega svetnika Igorja Gabrovca, je uvodoma pozdravila predsednica Sklada M. Čuk Stanka Čuk, ki se je zahvalila vsem za prisotnost in še posebno sodelavcem, ki so pripravili vse potrebno za to športno manifestacijo. Pred tekmami so člani Shinkai cluba, z mojstrom Sergijem Štoko na čelu, prikazali nekaj točk karateja, ki so jih gledalci nagradili s toplim aplavzom. Sledile so tekme, ki so bile skoraj vse izenačene in so potekale v pravem športnem duhu. Vsi igralci so pokazali zvrhano mero požrtvovalnosti, nekateri posamezniki pa so razkrili zavidljivo tehnično pripravljenost. Nagrajevanja se je udeležil naš vsestranski športni delavec in prava »legenda« naše košarke Marko Ban, ki je tudi podeljeval ekipam pokale. Vse ekipe so prejele enake pokale, posamezniki pa spominske kolajne, saj je prav moto tega turnirja Zmagajmo vsi.

Za branje in pisanje komentarjev je potrebna prijava