VREME
DANES
Sreda, 24 junij 2026
Iskanje

Zalet napredoval v C-ligo

27. apr. 2018 | 23:05
Dark Theme

Zalet - Eurovoleyschool 3:0 (25:20, 25:9, 25:9)

Na začetku sezone so bila pričakovanja visoka. Trener Edi Bosich je prevzel v roke žensko odbojkarsko ekipo Zaleta predvsem zato, da znova uredi njene vrste in punce pripravi na povratek v C-ligo, ki so jo punce zapustile po lanski sezoni. Uspelo jim je že v prvi sezoni, čeprav napredovanje ni bil poglavitni cilj. Članska ekipa Zaleta, ki je špica celotnega projekta ženske odbojka ženske odbojke na Tržaškem, bo torej v prihodnji sezoni igrala v bolj prestižni in seveda veliko bolj zahtevni deželni C-ligi. Današnja tekma je bila zgolj potrditev odlične sezone, ki so jo speljale Bosicheve odbojkarice. Gostje so se danes pri Briščikih upirale le v uvodnem setu, v katerem so bile domačinke preveč živčne. Dovolile so si preveč napak. V drugem in tretjem setu je šlo vse kot po maslu. Po zadnji točki se je začelo praznovanje s šampanjcem. Trener Bosich pa je ... letel pod tuš.

Za branje in pisanje komentarjev je potrebna prijava