Petek, 26 april 2024

Poraz Juventine v Tržiču, UFM na vrhu promocijske lige

Tekma 1. amaterske lige ISM Gradisca – Mladost preložena zaradi dveh primerov okužb v domači ekipi

4. dec. 2021 | 16:28

UFM Monfalcone – Juventina 1:0 (1:0)

Strelec: 34. Sangiovanni (11-m)

Gregoris, Trevisan (od 84. N. Marini), Celcer, Racca, Russian, Černe, Hoti, Piscopo (od 78. Zejnuni), Selva, Kerpan (od 84. De Cecco), Cuca (od 56. Cocolet). Trener: Sepulcri.

Nogometaši Juventine so v 12. krogu tesno izgubili v Tržiču in ravno tržiški ekipi prepustili prvo mesto na lestvici. Dvoboj se je zaključil z izidom 1:0, odločilni zadetek pa je v 34. minuti prvega polčasa dosegel kapetan UFM Sangiovanni, ki je natančno izvedeel 11-metrovko. Pred tem je bila igra povsem uravnotežena, v drugem polčasu pa je Juventina jalovo napadal, domača obramba pa ni imela večjih težav pri ubranitvi vodstva. Vodilni UFM ima na lestvici zdaj 29 točk, Juventina pa eno manj.