Neodločen izid je ugoden za nogometaše tržaškega kluba

29. maj. 2019 | 23:18

FeralpiSalò - Triestina 1:1 (0:1)

Strelca: Granoche v 31., Maiorino v 63.

Triestina: Offredi; Formiconi, Coletti, Codromaz, Frascatore; Mensah (Petrella), Steffè, Maracchi, Procaccio; Granoche, Costantino (Bariti). Trener: Pavanel.

Prvi polčas izključno tržaški, drugi polčas v prid domače ekipe. Posledično je neodločen izid povsem pravičen izid, čeprav lahko v taboru Triestine obžalujejo Granochejevo napako iz 11-metrov. A v drugem polčasu je Triestina bila povsem v primežu nasprotnikov, ki bi lahko dosegli tudi več kot samo en gol, tako da je 1:1 zlata vreden rezultat. Povratna tekma bo na sporedu v nedeljo ob 20.30 na stadionu Rocco v Trstu. Triestina se bo v finale uvrstila, če bo tekmo zmagala ali izenačila s katerimkoli končnim izidom, ne glede na število doseženih golov.