Dallas do pete zmage z odličnim doprinosom Dončića

Mladi slovenski zvezdnik je prispeval 21 točk

ZDA |
22. nov. 2018 | 10:51

Košarkarji Dallas Mavericks so v severnoameriški ligi NBA petič v nizu zmagali pred domačimi gledalci, v noči na četrtek so s 119:113 premagali Brooklyn Nets. Mladi slovenski zvezdnik Luka Dončić je k uspehu prispeval 21 točk, devet skokov, štiri asistence in dve ukradeni žogi. Njegov soigralec Harrison Barnes je z 28 točkami - dosegel je pet trojk - vpisal rekord sezone, z dvojnim dvojčkom 12 točk in 14 skokov se je izkazal DeAndre Jordan, Devin Harris in J.J. Barea sta končala tekmo z 18 točkami. Harris je v zaključku četrte četrtine dosegel osem zaporednih točk in Dallas popeljal v vodstvo, ki ga Mavericks niso več zapravili.Dončić se je v zadnjih petih minutah izkazal izza črte prostih metov, zadel jih je sedem od osmih.