VREME
DANES
Torek, 23 junij 2026
Iskanje

Nataša Fikfak odstopila z mesta direktorice bolnišnice v Šempetru

25. jan. 2018 | 13:40
Dark Theme

Nataša Fikfak je odstopila z mesta direktorice bolnišnice v Šempetru, in sicer iz osebnih razlogov, je zapisala v izjavi za javnost. Delo direktorice bo opravljala do imenovanja novega direktorja. Kot je Fikfakova pojasnila v izjavi za javnost, je po treh letih vodenja splošne bolnišnice Franca Derganca Nova Gorica iz osebnih razlogov nepreklicno odstopila v sredo. »Vračam se na delovno mesto zdravnice in se bom tako v celoti posvetila medicinski stroki. S svojim delom in delom sodelavcev sem zadovoljna in se vsem iskreno zahvaljujem za opravljeno delo,« je zapisala.

Za branje in pisanje komentarjev je potrebna prijava