VREME
DANES
Torek, 16 junij 2026
Iskanje

Hrvaška z okrepljeno prisotnostjo

13. sep. 2018 | 16:39
Dark Theme

Na letošnjih Okusih ob meji bo okrepljena ponudba s Hrvaške. »V prihodnjih dneh bomo letošnji praznični program predstavili tudi v Zagrebu, saj bo Hrvaška na Okusih ob meji prisotna s svojo državno turistično zvezo, zaradi česar smo izredno zadovoljni,« je poudaril goriški župan Rodolfo Ziberna in med drugim napovedal, da bodo predstavitev praznika izpeljali tudi v avstrijskem Lienzu. Župan pojasnjuje, da predstavljajo Okusi ob meji izredno izložbo, zato nameravajo v prihodnje navezati stike tudi z osrednjimi turističnimi organizacijami iz Slovenije ter iz raznih srednjeevropskih in tudi severnoafriških držav.

Za branje in pisanje komentarjev je potrebna prijava