V 11. krogu elitne lige v Repnu derbi med Krasom in Sistiano Sesljanom

1. nov. 2022 | 18:08

Juventina – San Luigi 3:0 (2:0)

Strelca: 13. Martinović, 37. Hoti, 80. Martinović

Juventina: Gregoris, Sottile (De Cecco), N. Marini, Racca, Russian, Tuan (Cuca), Hoti, Piscopo (Zanon), Martinović, Kerpan (Papagna), Colonna. Trener: Sepulcri.

Juventina je v tekmi 11. kroga elitne lige z gladkim 3:0 zanesljivo premagala tržaški San Luigi. Po sobotnem porazu proti Spalu so tako nogometaši trenerja Sepulcrija vknjižili tretjo letošnjo zmago, ki je zelo pomembna v boju za miren obstanek v ligi.

Tekma v Štandrežu se je najbolje začela za domače moštvo, saj je že v 13. minuti zadel v polno Dino Martinović. Gostje so nato zgrešili enajstmetrovko, odlični Hoti pa je drugič zatresel gostujočo mrežo (v 37. minuti). Prevlada Juventine se je nadaljevala tudi v drugem polčasu, zmago pa je deset minut pred koncem tekme s svojim drugim zadetkom zapečatil Martinović. Gostitelji so sicer v teku tekme imeli še vrsto drugih priložnosti, tako da bi lahko bila njihova zmaga še obilnejša.

Kras Repen – Sistiana Sesljan (ob 17. uri)