Strelec: 44. Maracchi

Pesaro: Tomei, Paoli (72. Gabbani), Petrucci, Diop, Testoni (81. Rizzatoo), Pastor (81. Romei), Briganti, Gennari, Olcese, Marchi (72. Lazzari), Tessiore (60. Balde). Trener: Leonardo Colucci.

Triestina: Valentini, Formiconi, Malomo, Lambrughi, Pizzul (73. Sabatino), Steffè, Coletti, Maracchi (90. Codromaz), Petrella (73. Petrella), Granoche (90. Bolis), Beccaro (62. Mensah). Trener: Massimo Pavanel.

Rdeči karton: 68. Petrucci

Po dveh zaporednih porazih je Triestina spet zmagala v italijanski nogometni C-ligi. Na gostovanju v Pesaru je v 20. prvenstvenem krogu premagala tekmeca, ki je do tega kroga imel prav toliko točk na lestvici (29), z 0:1. Odločilni zadetek je prispeval Maracchi v 44. minuti prvega polčasa, ko je izkoristil Granochejev predložek z glavo, potem ko je strel iz kota izvedel Petrella. V 68. minuti je sodnik pokazal drugi rumeni karton domačemu branilcu Petrucciju, tako da je Triestina brez večjih težav upravljala rezultat vse do konca dvoboja.