Petek, 26 april 2024
NHL

Anže Kopitar s kazenskim strelom odločil srečanje

Ekipa Los Angeles Kings je v severnoameriški hokejski ligi NHL na gostovanju z 2:1 premagala Chicago Blackhawks

17. nov. 2018 | 13:49

Ekipa Los Angeles Kings je v severnoameriški hokejski ligi NHL na gostovanju z 2:1 premagala Chicago Blackhawks, srečanje pa je v kazenskih strelih odločil slovenski zvezdnik Anže Kopitar. Kralji so s tem zmagali prvič na zadnjih štirih tekmah.Vratar gostov Calvin Petersen je ubranil 34 strelov, v kazenskih strelih je zaustavil poskusa Jonathana Toewsa in Patricka Kaneja, za goste iz Los Angelesa pa sta bila v tem delu uspešna Rus Iilja Kovalčuk in nato Kopitar. Tyler Toffoli je sredi druge tretjine kralje povedel v vodstvo, v tretji minuti zadnje tretjine pa je izenačil Brandon Saad.