Kopitar brez zadetka ob visokem domačem porazu

Los Angeler nadaljuje črni niz in je še četrtič zapored klonil na svojem ledu

ZDA |
22. nov. 2018 | 12:01

Hokejisti Los Angeles Kings so v severnoameriški ligi NHL visoko izgubili proti Colorado Avalanche s 3:7.Slovenski zvezdnik kraljev Anže Kopitar ni sodeloval pri nobenem od treh zadetkov njegove ekipe, dosegli so jih sicer Kyle Clifford, Matt Luff in Austin Wagner, slednja sta imela še po eno podajo.Los Angeles po 13 porazu s 15 točkami ostaja zadnji na lestvici lige, predzadnji je St. Louis s 17 točkami.Los Angeles nadaljuje črni niz in je še četrtič zapored klonil na svojem ledu. Calvin Petersen je po 31 strelih prejel šest golov in ga je v tretji tretji zamenjal Peter Budaj, ki pa je po treh strelih tekmecev tudi enkrat klonil. Po golu Kamenjeva za vodstvo gostov sredi prve tretjine je Clifford izenačil v 16. minuti, ko Varlamovu ni uspelo zaustaviti ploščka po strelu Tylerja Toffolija, petdeset sekund pozneje pa je goste znova v vodstvo povedel MacKinnon.Colorado je v drugi tretjini zabil še dvakrat, serijo šestih zaporednih zadetkov gostov pa je v deveti minuti tretjega dela igre končal Calvert za vodstvo 7:1.